AB Hibe Projesi kapsamında Endüstri 4.0 Konulu Tanıtım Toplantısı

Makine İhracatçıları Birliği’nin Türkiye Ulusal Ajansı Mali Desteği ile Yürütülen AB Hibe Projesi kapsamında Endüstri 4.0 Konulu Tanıtım Toplantısı 26 Aralık 2016‘da Ankara’da yoğun  bir katılımla gerçekleştirildi...

Makina İhracatçıları Birliği’nin yürütücüsü olduğu ”Makine Sektöründe Üretim Tekniklerinde Modern Yaklaşımlar” (www.modernmachines.eu) isimli AB hibe projesi kapsamında, 26 Aralık 2016  Ankara’da “Endüstri 4.0 Başta Olmak Üzere Modern Üretim ve Üretimde Tasarım Teknikleri” konusunda Proje Tanıtım Toplantısı başarıyla gerçekleştirilmiştir.

Sözkonusu toplantıya Makina İhracatçıları Birliği Yönetim kurulu üyesi Sevda Kayhan YILMAZ,  Siemens A.Ş. İcra Kurulu Üyesi, Genel Müdür Yardımcısı, Dijital Fabrika Ülke Lideri Ali Rıza ERSOY ve proje ortaklarında olan Durmazlar Makina A.Ş’den Kemal İLERİ konuşmacı olarak katılım sağlamışlardır. Anılan toplantıya sanayi dünyasından, ihracatçılardan, sektörel derneklerden yoğun katılım sağlanmıştır.

« Tüm yazılara dönün

KISACA MSSP

Makine sektöründe yer alan tüm örgütlenmeleri bir araya getirmeyi amaçlayan bir organizasyondur. Yol arkadaşları ile birlikte Türkiye’de ilk sektörel bir organizasyon olma yolunda ciddi atımlar atmış ve oldukça yol almıştır. Sektörün tüm unsurları ile birlikte yurtdışında temsil edilebilmesini sağlamak en önemli hedefidir. Sektörel dernek, Organize Sanayi Bölgesi, oda gibi kuruluşları makine sektörü ile ilgili tüm haber, etkinlik ve gelişmelerin duyurulduğu ve sektörel dernek ve firma bazında haberleşmelerin %100 güvenli bir ortamda sağlandığı İletişim Portalında bir araya getirmiştir.

MAKİNE VE AKSAMLARI İHRACATÇILARI BİRLİĞİ NEDİR?
Makine ve Aksamları İhracatçıları Birliği, Türkiye’de makine ihracatçılarının temsil edildiği tek İhracatçı Birliği’dir. 2002 yılında faaliyetlerine başlayan Makine ve Aksamları İhracatçıları Birliği, makine ihracatçılarını bir çatı altında toplamaktadır ve ihracatın artırılmasını sağlayacak her türlü faaliyeti koordine etmektedir. 9.000 makineihracatçısı Makine ve Aksamları İhracatçıları Birliği’nin üyesidir.

Detaylı Bilgi İçin : www.makinebirlik.com

KATEGORİLER

© 2024 Makine Sanayii Sektörü Platformu