Moment Dergisi 40. Sayısı çıktı.

Makine ve Aksamları İhracatçıları Birliği tarafından hazırlanan aylık makine ihracatı ve ticareti dergisi Moment Expo'nun Eylül ayı kapak konusu MSSP FOCUS : BESİAD, Makine ve Aksamları İhracatcılar Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Dalgakıran ve Yönetim Kurulu üyelerinin Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Nihat Ergün ve Milli Eğitim Bakanı Ömer Dinçer'i makamlarında ziyareti, Traktör sektörünün kraliçesi :Zeynep Erkunt Armağan röportajı, İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesinin tanıtımı ve diğer konu başlıklarının yer aldığı derginin web sitesine erişebilmek için lütfen tıklayınız.

http://www.moment-expo.com/

 

 

 

« Tüm yazılara dönün

KISACA MSSP

Makine sektöründe yer alan tüm örgütlenmeleri bir araya getirmeyi amaçlayan bir organizasyondur. Yol arkadaşları ile birlikte Türkiye’de ilk sektörel bir organizasyon olma yolunda ciddi atımlar atmış ve oldukça yol almıştır. Sektörün tüm unsurları ile birlikte yurtdışında temsil edilebilmesini sağlamak en önemli hedefidir. Sektörel dernek, Organize Sanayi Bölgesi, oda gibi kuruluşları makine sektörü ile ilgili tüm haber, etkinlik ve gelişmelerin duyurulduğu ve sektörel dernek ve firma bazında haberleşmelerin %100 güvenli bir ortamda sağlandığı İletişim Portalında bir araya getirmiştir.

MAKİNE VE AKSAMLARI İHRACATÇILARI BİRLİĞİ NEDİR?
Makine ve Aksamları İhracatçıları Birliği, Türkiye’de makine ihracatçılarının temsil edildiği tek İhracatçı Birliği’dir. 2002 yılında faaliyetlerine başlayan Makine ve Aksamları İhracatçıları Birliği, makine ihracatçılarını bir çatı altında toplamaktadır ve ihracatın artırılmasını sağlayacak her türlü faaliyeti koordine etmektedir. 9.000 makineihracatçısı Makine ve Aksamları İhracatçıları Birliği’nin üyesidir.

Detaylı Bilgi İçin : www.makinebirlik.com

KATEGORİLER

© 2024 Makine Sanayii Sektörü Platformu