Makine Tanıtım Grubu WIN Fuarı’na Katılıyor

02-05 Şubat 2012 tarihleri arasında İstanbul’da TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen ve yaklaşık 450 firmanın yer aldığı “WIN 2012-World of Industry” Fuarı’na, Makine Tanıtım Grubu da bir info stand ile katılım sağladı.

2. Hall’de yer alan Makine Tanıtım Grubu standında Makine Tanıtım Grubu’nu, Makine ve Aksamları İhracatçıları Birliği’ni, Türk makine sektörünü ve üye firmalarımızı tanıtıcı broşür ve CD dağıtılmıştır. Yurt içi tanıtım kampanyası reklam filmlerimizin de standda gösterimi sağlanmıştır.

Ayrıca, Makine ve Aksamları İhracatçıları Birliği tarafından fuara yönelik olarak bir alım heyeti de organize edilmiştir. Alım heyetine 8 ülkeden (Azerbaycan, Fas, Hırvatistan, Irak, Özbakistan, Sudan, Tunus, Yunanistan) 30 firma katılmıştır.

« Tüm yazılara dönün

KISACA MSSP

Makine sektöründe yer alan tüm örgütlenmeleri bir araya getirmeyi amaçlayan bir organizasyondur. Yol arkadaşları ile birlikte Türkiye’de ilk sektörel bir organizasyon olma yolunda ciddi atımlar atmış ve oldukça yol almıştır. Sektörün tüm unsurları ile birlikte yurtdışında temsil edilebilmesini sağlamak en önemli hedefidir. Sektörel dernek, Organize Sanayi Bölgesi, oda gibi kuruluşları makine sektörü ile ilgili tüm haber, etkinlik ve gelişmelerin duyurulduğu ve sektörel dernek ve firma bazında haberleşmelerin %100 güvenli bir ortamda sağlandığı İletişim Portalında bir araya getirmiştir.

MAKİNE VE AKSAMLARI İHRACATÇILARI BİRLİĞİ NEDİR?
Makine ve Aksamları İhracatçıları Birliği, Türkiye’de makine ihracatçılarının temsil edildiği tek İhracatçı Birliği’dir. 2002 yılında faaliyetlerine başlayan Makine ve Aksamları İhracatçıları Birliği, makine ihracatçılarını bir çatı altında toplamaktadır ve ihracatın artırılmasını sağlayacak her türlü faaliyeti koordine etmektedir. 9.000 makineihracatçısı Makine ve Aksamları İhracatçıları Birliği’nin üyesidir.

Detaylı Bilgi İçin : www.makinebirlik.com

KATEGORİLER

© 2019 Makine Sanayii Sektörü Platformu