“Avrasya Tarım 2016 Fuarı”na Yönelik Alım Heyeti Programı Gerçekleştirildi

Ekonomi Bakanlığı koordinatörlüğünde, Makine ve Aksamları İhracatçıları Birliği organizasyonunda 19 -22 Ocak 2016 tarihlerinde Avrasya Tarım 2016 Fuarı ile eş zamanlı olarak bir Alım Heyeti Programı gerçekleştirilmiştir.

Söz konusu Alım Heyeti Programı’na Hırvatistan, İsrail, Kosova, Romanya, Bosna Hersek ve Brezilya’dan 22 firmanın 25 adet temsilcisi katılmışlardır.  20 Ocak 2016 Çarşamba günü Mövenpick İstanbul Golden Horn Otel’de 10:00 – 16:00 saatleri arasında yabancı firma temsilcileri ile Türk firma temsilcilerinin birebir görüşme imkanı buldukları ikili iş görüşmeleri gerçekleştirilmiştir.21 Ocak  2016 Perşembe günü ise yabancı misafirlerin, Tüyap Fuar Alanı’nda düzenlenen “Avrasya Tarım 2016 - Uluslararası Tarım ve Tarımsal Mekanizasyon Fuarı”na katılan firmaların standlarını ziyaret etmeleri ve sergiledikleri ürünler hakkında bilgi almaları ve Türk firma yetkilileri ile görüşmeleri sağlanmıştır.

« Tüm yazılara dönün

KISACA MSSP

Makine sektöründe yer alan tüm örgütlenmeleri bir araya getirmeyi amaçlayan bir organizasyondur. Yol arkadaşları ile birlikte Türkiye’de ilk sektörel bir organizasyon olma yolunda ciddi atımlar atmış ve oldukça yol almıştır. Sektörün tüm unsurları ile birlikte yurtdışında temsil edilebilmesini sağlamak en önemli hedefidir. Sektörel dernek, Organize Sanayi Bölgesi, oda gibi kuruluşları makine sektörü ile ilgili tüm haber, etkinlik ve gelişmelerin duyurulduğu ve sektörel dernek ve firma bazında haberleşmelerin %100 güvenli bir ortamda sağlandığı İletişim Portalında bir araya getirmiştir.

MAKİNE VE AKSAMLARI İHRACATÇILARI BİRLİĞİ NEDİR?
Makine ve Aksamları İhracatçıları Birliği, Türkiye’de makine ihracatçılarının temsil edildiği tek İhracatçı Birliği’dir. 2002 yılında faaliyetlerine başlayan Makine ve Aksamları İhracatçıları Birliği, makine ihracatçılarını bir çatı altında toplamaktadır ve ihracatın artırılmasını sağlayacak her türlü faaliyeti koordine etmektedir. 9.000 makineihracatçısı Makine ve Aksamları İhracatçıları Birliği’nin üyesidir.

Detaylı Bilgi İçin : www.makinebirlik.com

KATEGORİLER

© 2024 Makine Sanayii Sektörü Platformu