Makine Tanıtım Grubu Achema Fuarında

Makine Tanıtım Grubu (MTG), 15-19 Haziran 2015 tarihlerinde Frankfurt/Almanya’da düzenlenen, ACHEMA 2015 Fuarı’nda 48 m2 stand ile yer almıştır.

Fuara 31 Türk firması standları ile katılmıştır.

Türk Makine sektörüne dikkat çeken reklamlar, fuar girişinde ışıklı panolarda ve fuar alanında pankartlarda yer almış ve ayrıca şehir içinde 100 adet taksi giydirilmiştir. MTG’nin info-standında ziyaretçilere Makine İhracatçıları Birliği ve sektörel derneklerin üye veri tabanını içeren katalog, CD, USB ve fuara katılan Türk Firmalarının stand numaralarını ve üretim alanlarını içeren broşür dağıtılmıştır.

Türk Pompa ve Vana Sanayicileri Derneği (POMSAD), Kazan ve Basınçlı Kap Sanayicileri Birliği Derneği (KBSB) ve Araç Üstü Ekipman ve İş Makinaları Üreticileri Birliği Derneği (ARÜSDER), MTG standında yer alarak gelen ziyaretçilere sektörleri hakkında bilgi vermiştir.

Bununla beraber, MTG standını, Frankfurt Ticaret Ateşesi Gülay TARAKÇIOĞLU ve Hannover Ticaret Ateşesi Kudret CERAN ziyaret etmiştir.

« Tüm yazılara dönün

KISACA MSSP

Makine sektöründe yer alan tüm örgütlenmeleri bir araya getirmeyi amaçlayan bir organizasyondur. Yol arkadaşları ile birlikte Türkiye’de ilk sektörel bir organizasyon olma yolunda ciddi atımlar atmış ve oldukça yol almıştır. Sektörün tüm unsurları ile birlikte yurtdışında temsil edilebilmesini sağlamak en önemli hedefidir. Sektörel dernek, Organize Sanayi Bölgesi, oda gibi kuruluşları makine sektörü ile ilgili tüm haber, etkinlik ve gelişmelerin duyurulduğu ve sektörel dernek ve firma bazında haberleşmelerin %100 güvenli bir ortamda sağlandığı İletişim Portalında bir araya getirmiştir.

MAKİNE VE AKSAMLARI İHRACATÇILARI BİRLİĞİ NEDİR?
Makine ve Aksamları İhracatçıları Birliği, Türkiye’de makine ihracatçılarının temsil edildiği tek İhracatçı Birliği’dir. 2002 yılında faaliyetlerine başlayan Makine ve Aksamları İhracatçıları Birliği, makine ihracatçılarını bir çatı altında toplamaktadır ve ihracatın artırılmasını sağlayacak her türlü faaliyeti koordine etmektedir. 9.000 makineihracatçısı Makine ve Aksamları İhracatçıları Birliği’nin üyesidir.

Detaylı Bilgi İçin : www.makinebirlik.com

KATEGORİLER

© 2024 Makine Sanayii Sektörü Platformu