Makine Tanıtım Grubu Almanya Satınalmacılar Birliği ile İkili İş Görüşmeleri Düzenledi

Makine Tanıtım Grubu, 19 Mart 2015 tarihinde İstanbul Ramada Plaza Otel’de Almanya Satınalmacılar Birliği (BME) üyesi 8 önemli firmanın katılımıyla ikili iş görüşmeleri düzenledi. 9.000 üyesi bulunan BME’nin üyelerinin %60’ı makine, otomotiv, madencilik, kimya ve plastik sektörlerinde faaliyet göstermektedir.

Etkinlik MTG Yönetim Kurulu Üyesi Sevda Kayhan YILMAZ’ın açılış konuşmasıyla başladı ve BME Uluslararası İlişkiler Departmanı Başkanı Olaf HOLZGREFE’nin Almanya Satınalma Şartları ve Tedarikçi İllişkileri Yönetimi semineriyle devam etti. İkili iş görüşmelerine yaklaşık 70 Türk firması katıldı. 20 Mart 2015 tarihinde ise BME yetkilileri ve Alman firmalar İstanbul’da tesis ziyareti gerçekleştirdi.

« Tüm yazılara dönün

KISACA MSSP

Makine sektöründe yer alan tüm örgütlenmeleri bir araya getirmeyi amaçlayan bir organizasyondur. Yol arkadaşları ile birlikte Türkiye’de ilk sektörel bir organizasyon olma yolunda ciddi atımlar atmış ve oldukça yol almıştır. Sektörün tüm unsurları ile birlikte yurtdışında temsil edilebilmesini sağlamak en önemli hedefidir. Sektörel dernek, Organize Sanayi Bölgesi, oda gibi kuruluşları makine sektörü ile ilgili tüm haber, etkinlik ve gelişmelerin duyurulduğu ve sektörel dernek ve firma bazında haberleşmelerin %100 güvenli bir ortamda sağlandığı İletişim Portalında bir araya getirmiştir.

MAKİNE VE AKSAMLARI İHRACATÇILARI BİRLİĞİ NEDİR?
Makine ve Aksamları İhracatçıları Birliği, Türkiye’de makine ihracatçılarının temsil edildiği tek İhracatçı Birliği’dir. 2002 yılında faaliyetlerine başlayan Makine ve Aksamları İhracatçıları Birliği, makine ihracatçılarını bir çatı altında toplamaktadır ve ihracatın artırılmasını sağlayacak her türlü faaliyeti koordine etmektedir. 9.000 makineihracatçısı Makine ve Aksamları İhracatçıları Birliği’nin üyesidir.

Detaylı Bilgi İçin : www.makinebirlik.com

KATEGORİLER

© 2024 Makine Sanayii Sektörü Platformu