Makine Tanıtım Grubu Bauma China Fuarı’na 3. kez katıldı

Makine Tanıtım Grubu (Türkiye’nin Makinecileri) dünya genelinde katıldığı uluslararası fuarlarda Türk makinesinin tanıtımını yapmayı sürdürüyor. Yıl içinde Meksika'dan Rusya'ya kadar birçok ayrı noktada tanıtım faaliyeti yürüten MTG 22-25 Kasım tarihlerinde de Bauma China Fuarı’ndaydı.

Şangay/Çin’de gerçekleşen Bauma China-İş ve İnşaat Makineleri Fuarı’na Makine Tanıtım Grubu stand ile İstanbul Ticaret Odası’nın (İTO) milli katılım organizasyonunda katıldı. 3 binin üzerinde katılımcı ile 200 bine yakın ziyaretçinin bir araya geldiği Bauma China'da  Türk makine sektörüne dikkat çekmek için, fuar ana girişindeki postere, fuarın web sayfasına ve  milli katılım kitapçığına Turkish Machinery reklamı verildi.

İş ve inşaat makineleri sektöründe faaliyet gösteren İMDER de fuarda ayrı bir stantla yer alırken, İSDER de Makine Tanıtım Grubu standında ziyaretçilere Türkiye inşaat makineleri sektörü hakkında bilgi verdi. Fuar sırasında muhatap kuruluşlarla toplantı ve görüşmeler yapıldı.

« Tüm yazılara dönün

KISACA MSSP

Makine sektöründe yer alan tüm örgütlenmeleri bir araya getirmeyi amaçlayan bir organizasyondur. Yol arkadaşları ile birlikte Türkiye’de ilk sektörel bir organizasyon olma yolunda ciddi atımlar atmış ve oldukça yol almıştır. Sektörün tüm unsurları ile birlikte yurtdışında temsil edilebilmesini sağlamak en önemli hedefidir. Sektörel dernek, Organize Sanayi Bölgesi, oda gibi kuruluşları makine sektörü ile ilgili tüm haber, etkinlik ve gelişmelerin duyurulduğu ve sektörel dernek ve firma bazında haberleşmelerin %100 güvenli bir ortamda sağlandığı İletişim Portalında bir araya getirmiştir.

MAKİNE VE AKSAMLARI İHRACATÇILARI BİRLİĞİ NEDİR?
Makine ve Aksamları İhracatçıları Birliği, Türkiye’de makine ihracatçılarının temsil edildiği tek İhracatçı Birliği’dir. 2002 yılında faaliyetlerine başlayan Makine ve Aksamları İhracatçıları Birliği, makine ihracatçılarını bir çatı altında toplamaktadır ve ihracatın artırılmasını sağlayacak her türlü faaliyeti koordine etmektedir. 9.000 makineihracatçısı Makine ve Aksamları İhracatçıları Birliği’nin üyesidir.

Detaylı Bilgi İçin : www.makinebirlik.com

KATEGORİLER

© 2024 Makine Sanayii Sektörü Platformu