Makine Tanıtım Grubu (MTG) EMO Fuarı’na katıldı

Makine Tanıtım Grubu, 5-10 Ekim 2015 tarihlerinde bu defa Milano’da düzenlenen EMO Fuarı’na 60 m2 bir stantla katıldı. Makine Sanayii Sektör Platformu üyesi derneklerden MİB (Makine İmalatçıları Birliği) ve POMSAD (Türk Pompa ve Vana Sanayicileri Derneği) da MTG standında kendi alt sektörleri ve üyeleri hakkında ziyaretçileri bilgilendirdi.

Fuarda ziyaretçilere Türk makine sektörü hakkında bilgi verilirken, katılımcı Türk firmalarının yerlerini ve ürün bilgilerini içeren broşür de dağıtıldı. Fuara MTG’yi temsilen Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Kutlu KARAVELİOĞLU ve Yönetim Kurulu Üyesi Sevda Kayhan YILMAZ katıldı. Milano Başkonsolosu Hami AKSOY ve Milano Ticaret Ataşesi Mehmet Burak YILMAZ MTG standını ziyaret ettiler.

Fuar kapsamında Türk makinesinin görünürlüğünü artırmak için için şehir merkezinde 70 otobüs ve tramvaya “Turkish Machinery” reklamları verildi.

 

« Tüm yazılara dönün

KISACA MSSP

Makine sektöründe yer alan tüm örgütlenmeleri bir araya getirmeyi amaçlayan bir organizasyondur. Yol arkadaşları ile birlikte Türkiye’de ilk sektörel bir organizasyon olma yolunda ciddi atımlar atmış ve oldukça yol almıştır. Sektörün tüm unsurları ile birlikte yurtdışında temsil edilebilmesini sağlamak en önemli hedefidir. Sektörel dernek, Organize Sanayi Bölgesi, oda gibi kuruluşları makine sektörü ile ilgili tüm haber, etkinlik ve gelişmelerin duyurulduğu ve sektörel dernek ve firma bazında haberleşmelerin %100 güvenli bir ortamda sağlandığı İletişim Portalında bir araya getirmiştir.

MAKİNE VE AKSAMLARI İHRACATÇILARI BİRLİĞİ NEDİR?
Makine ve Aksamları İhracatçıları Birliği, Türkiye’de makine ihracatçılarının temsil edildiği tek İhracatçı Birliği’dir. 2002 yılında faaliyetlerine başlayan Makine ve Aksamları İhracatçıları Birliği, makine ihracatçılarını bir çatı altında toplamaktadır ve ihracatın artırılmasını sağlayacak her türlü faaliyeti koordine etmektedir. 9.000 makineihracatçısı Makine ve Aksamları İhracatçıları Birliği’nin üyesidir.

Detaylı Bilgi İçin : www.makinebirlik.com

KATEGORİLER

© 2024 Makine Sanayii Sektörü Platformu