Makine Tanıtım Grubu Paris’te Düzenlenen Tarım Makineleri Fuarı SIMA’ya Katıldı

Makine Tanıtım Grubu (MTG) 22-26 Şubat 2015 tarihleri arasında Paris/Fransa’da düzenlenen SIMA Fuarı’na 5a holünde 72 m2 bir stand ile katıldı.

Makine Sanayii Sektör Platformu Üyesi Dernekler’den TARMAKBİR (Türk Tarım Alet ve Makineleri İmalatçıları Birliği) ve POMSAD (Türk Pompa ve Vana Sanayicileri Derneği) temsilcileri de MTG standında yer alarak sektörleri ile ilgili detaylı bilgiler verdiler.

MTG tarafından Türk makine sektörü ile ilgili fuar alanı girişinde ve fuar kataloğunda verilen reklamlar ziyaretçilerin ilgisini çekti.  Ayrıca, söz konusu fuarda 23 Türk Firması yer almış olup, bu firmaların bilgileri de fuara gelen ziyaretçilere broşürler ile dağıtıldı.

MTG fuarda Tarım Ekipmanları Üreticileri Birliği (AXEMA) ile de görüşerek kurumumuz hakkında bilgi verdi.

Standımızı ziyaret eden Paris Başkonsolosu İhsan Emre KADIOĞLU ve Ticaret Müşaviri Müge VAROL ile birlikte Türk firmaların standları ziyaret edilmiştir.

« Tüm yazılara dönün

KISACA MSSP

Makine sektöründe yer alan tüm örgütlenmeleri bir araya getirmeyi amaçlayan bir organizasyondur. Yol arkadaşları ile birlikte Türkiye’de ilk sektörel bir organizasyon olma yolunda ciddi atımlar atmış ve oldukça yol almıştır. Sektörün tüm unsurları ile birlikte yurtdışında temsil edilebilmesini sağlamak en önemli hedefidir. Sektörel dernek, Organize Sanayi Bölgesi, oda gibi kuruluşları makine sektörü ile ilgili tüm haber, etkinlik ve gelişmelerin duyurulduğu ve sektörel dernek ve firma bazında haberleşmelerin %100 güvenli bir ortamda sağlandığı İletişim Portalında bir araya getirmiştir.

MAKİNE VE AKSAMLARI İHRACATÇILARI BİRLİĞİ NEDİR?
Makine ve Aksamları İhracatçıları Birliği, Türkiye’de makine ihracatçılarının temsil edildiği tek İhracatçı Birliği’dir. 2002 yılında faaliyetlerine başlayan Makine ve Aksamları İhracatçıları Birliği, makine ihracatçılarını bir çatı altında toplamaktadır ve ihracatın artırılmasını sağlayacak her türlü faaliyeti koordine etmektedir. 9.000 makineihracatçısı Makine ve Aksamları İhracatçıları Birliği’nin üyesidir.

Detaylı Bilgi İçin : www.makinebirlik.com

KATEGORİLER

© 2024 Makine Sanayii Sektörü Platformu