Makine Tanıtım Grubu Paris’te INTERMAT Fuarı’na Katıldı

Makine Tanıtım Grubu (MTG) 20-25 Nisan 2015 tarihlerinde Paris/Fransa’da düzenlenen INTERMAT Fuarı’na İTO milli katılımı içerisinde 54 m2 bir stand ile katıldı.

Makine Sanayii Sektör Platformu üyesi derneklerden Akışkan Gücü Derneği (AKDER), Makine İmalatçıları Birliği (MİB), Araç ve Araçüstü Ekipman ve İş Makinaları Üreticileri Birliği Derneği (ARÜSDER), Elektrikli Vinç İmalatçıları Birliği de (TEVİD) üyeleri ve sektörleri hakkında MTG standında bilgi verdiler.

Fuar alanında Türk makine sektörünün tanıtımını yapabilmek için MTG standının yer aldığı Hall 5A girişinde 2 postere, hol dışındaki megapostere, metro çıkışı ve  hol girişlerinde yer alan posterlere ve İTO fuar kataloğunun arka sayfasına ilan verildi. Fuarda 35 Türk firması yer almış ve bu firmaların bilgileri MTG tarafından yaptırılan broşürler ile ziyaretçilere dağıtıldı.

Standımızı Paris Büyükelçisi Hakkı İNAL ve Ticaret Başmüşaviri Müge VAROL ziyaret etti.

« Tüm yazılara dönün

KISACA MSSP

Makine sektöründe yer alan tüm örgütlenmeleri bir araya getirmeyi amaçlayan bir organizasyondur. Yol arkadaşları ile birlikte Türkiye’de ilk sektörel bir organizasyon olma yolunda ciddi atımlar atmış ve oldukça yol almıştır. Sektörün tüm unsurları ile birlikte yurtdışında temsil edilebilmesini sağlamak en önemli hedefidir. Sektörel dernek, Organize Sanayi Bölgesi, oda gibi kuruluşları makine sektörü ile ilgili tüm haber, etkinlik ve gelişmelerin duyurulduğu ve sektörel dernek ve firma bazında haberleşmelerin %100 güvenli bir ortamda sağlandığı İletişim Portalında bir araya getirmiştir.

MAKİNE VE AKSAMLARI İHRACATÇILARI BİRLİĞİ NEDİR?
Makine ve Aksamları İhracatçıları Birliği, Türkiye’de makine ihracatçılarının temsil edildiği tek İhracatçı Birliği’dir. 2002 yılında faaliyetlerine başlayan Makine ve Aksamları İhracatçıları Birliği, makine ihracatçılarını bir çatı altında toplamaktadır ve ihracatın artırılmasını sağlayacak her türlü faaliyeti koordine etmektedir. 9.000 makineihracatçısı Makine ve Aksamları İhracatçıları Birliği’nin üyesidir.

Detaylı Bilgi İçin : www.makinebirlik.com

KATEGORİLER

© 2024 Makine Sanayii Sektörü Platformu