Makine Tanıtım Grubu Win Fuarı’na Katıldı

Makine Tanıtım Grubu, 12-15 Şubat 2015 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen WIN Metal İşleme Fuarı’na 49 m2 standla katıldı.

Fuarın ana girişinde yer alan “megabord”, “ziyaretçi servis alanı billboardları” ve fuarda ziyaretçilere yol gösteren “mini guide” arka kapağında Türk makinesi reklamları yer aldı. Fuar kapsamında ayrıca Makine İhracatçıları Birliği tarafından Tunus ve Rusya’dan firmaların katılımıyla Alım Heyeti Programı düzenlendi.

« Tüm yazılara dönün

KISACA MSSP

Makine sektöründe yer alan tüm örgütlenmeleri bir araya getirmeyi amaçlayan bir organizasyondur. Yol arkadaşları ile birlikte Türkiye’de ilk sektörel bir organizasyon olma yolunda ciddi atımlar atmış ve oldukça yol almıştır. Sektörün tüm unsurları ile birlikte yurtdışında temsil edilebilmesini sağlamak en önemli hedefidir. Sektörel dernek, Organize Sanayi Bölgesi, oda gibi kuruluşları makine sektörü ile ilgili tüm haber, etkinlik ve gelişmelerin duyurulduğu ve sektörel dernek ve firma bazında haberleşmelerin %100 güvenli bir ortamda sağlandığı İletişim Portalında bir araya getirmiştir.

MAKİNE VE AKSAMLARI İHRACATÇILARI BİRLİĞİ NEDİR?
Makine ve Aksamları İhracatçıları Birliği, Türkiye’de makine ihracatçılarının temsil edildiği tek İhracatçı Birliği’dir. 2002 yılında faaliyetlerine başlayan Makine ve Aksamları İhracatçıları Birliği, makine ihracatçılarını bir çatı altında toplamaktadır ve ihracatın artırılmasını sağlayacak her türlü faaliyeti koordine etmektedir. 9.000 makineihracatçısı Makine ve Aksamları İhracatçıları Birliği’nin üyesidir.

Detaylı Bilgi İçin : www.makinebirlik.com

KATEGORİLER

© 2024 Makine Sanayii Sektörü Platformu