Türk Makinecileri Meksika'da

Makine Tanıtım Grubu (MTG), 5-7 Mayıs 2015 tarihlerinde Monterey/Meksika’da düzenlenen, FABTECH 2015 Fuarı’nda 58 m2 stand ile ikinci kez yer almıştır.

Fuara 5 Türk Firması stand ile, bazı Türk firmaları da bayileri ile katılmıştır.

Türk Makine sektörüne dikkat çeken reklamlar, fuar girişinde yer alan afişlerde, yönlendirme tabelalarında, kayıt standında ve fuar websitesinde yer almış, MTG’nin info-standında ziyaretçilere Birliğimiz ve sektörel derneklerin üye veri tabanını içeren katalog, CD, USB, Türk Makine Sektörü hakkında hazırlanan İspanyolca ve İngilizce broşür ve fuara katılan Türk Firmalarının stand numaralarını ve üretim alanlarını içeren broşürler dağıtılmıştır.

Bununla beraber, MTG Standını, Fabtech Mexico 2014 Fuarı’nda görüşüldükten sonra MTG’nin davetiyle WIN Fuarı’nı ziyaret etmek üzere Türkiye’ye gelen AMDM (Meksika Makine Distribitörleri Derneği) yetkilileri ziyaret etmiştir.

« Tüm yazılara dönün

KISACA MSSP

Makine sektöründe yer alan tüm örgütlenmeleri bir araya getirmeyi amaçlayan bir organizasyondur. Yol arkadaşları ile birlikte Türkiye’de ilk sektörel bir organizasyon olma yolunda ciddi atımlar atmış ve oldukça yol almıştır. Sektörün tüm unsurları ile birlikte yurtdışında temsil edilebilmesini sağlamak en önemli hedefidir. Sektörel dernek, Organize Sanayi Bölgesi, oda gibi kuruluşları makine sektörü ile ilgili tüm haber, etkinlik ve gelişmelerin duyurulduğu ve sektörel dernek ve firma bazında haberleşmelerin %100 güvenli bir ortamda sağlandığı İletişim Portalında bir araya getirmiştir.

MAKİNE VE AKSAMLARI İHRACATÇILARI BİRLİĞİ NEDİR?
Makine ve Aksamları İhracatçıları Birliği, Türkiye’de makine ihracatçılarının temsil edildiği tek İhracatçı Birliği’dir. 2002 yılında faaliyetlerine başlayan Makine ve Aksamları İhracatçıları Birliği, makine ihracatçılarını bir çatı altında toplamaktadır ve ihracatın artırılmasını sağlayacak her türlü faaliyeti koordine etmektedir. 9.000 makineihracatçısı Makine ve Aksamları İhracatçıları Birliği’nin üyesidir.

Detaylı Bilgi İçin : www.makinebirlik.com

KATEGORİLER

© 2024 Makine Sanayii Sektörü Platformu