Türkiyenin Makinecileri İstanbul'da Düzenlenen Win Fuarı'nda Yerini Aldı

Türkiye’nin Makinecileri, 11-14 Şubat 2016 tarihleri arasında İstanbul’da düzenlenen WIN Metal İşleme Fuarı’na her sene olduğu gibi standla ve reklamlarlarla katıldı.

 

Fuarın ana girişinde yer alan “afiş”, “ziyaretçi servis alanı billboardları” ve fuarda ziyaretçilere yol gösteren “rehber”in arka kapağında Türk makinesi reklamları yer aldı. Fuar kapsamında ayrıca Türkiye’nin Makinecileri tarafından Ürdün, İran, Fas, Kamerun ve Birleşik Arap Emirlikleri’nden 25 firmanın katılımıyla Alım Heyeti Programı düzenlendi. Heyet ikili iş görüşmelerinin ardından fuarı ziyaret etti. Ayrıca, MTG’nin davet ettiği, Almanya, Birleşik Arap Emirlikleri ve İran’dan gelen editörler fuarı gezerek, Türk firmalar ile röportaj yaptı.

« Tüm yazılara dönün

KISACA MSSP

Makine sektöründe yer alan tüm örgütlenmeleri bir araya getirmeyi amaçlayan bir organizasyondur. Yol arkadaşları ile birlikte Türkiye’de ilk sektörel bir organizasyon olma yolunda ciddi atımlar atmış ve oldukça yol almıştır. Sektörün tüm unsurları ile birlikte yurtdışında temsil edilebilmesini sağlamak en önemli hedefidir. Sektörel dernek, Organize Sanayi Bölgesi, oda gibi kuruluşları makine sektörü ile ilgili tüm haber, etkinlik ve gelişmelerin duyurulduğu ve sektörel dernek ve firma bazında haberleşmelerin %100 güvenli bir ortamda sağlandığı İletişim Portalında bir araya getirmiştir.

MAKİNE VE AKSAMLARI İHRACATÇILARI BİRLİĞİ NEDİR?
Makine ve Aksamları İhracatçıları Birliği, Türkiye’de makine ihracatçılarının temsil edildiği tek İhracatçı Birliği’dir. 2002 yılında faaliyetlerine başlayan Makine ve Aksamları İhracatçıları Birliği, makine ihracatçılarını bir çatı altında toplamaktadır ve ihracatın artırılmasını sağlayacak her türlü faaliyeti koordine etmektedir. 9.000 makineihracatçısı Makine ve Aksamları İhracatçıları Birliği’nin üyesidir.

Detaylı Bilgi İçin : www.makinebirlik.com

KATEGORİLER

© 2024 Makine Sanayii Sektörü Platformu