Türkmenistan Türk İhraç Ürünleri 2015 Fuarı

10-12 Şubat 2015 tarihlerinde Aşkabat/Türkmenistan'da gerçekleştirilen ve T.C. Ekonomi Bakanlığı himayelerinde Milli Katılım Organizasyonu düzenlenen Türkmenistan Türk İhraç Ürünleri Fuarı’na, Makine Tanıtım Grubu37,5 m² info stand ile katılmıştır.

Sektörel Tanıtım Grupları ve 160’a yakın Türk firmanın katıldığı fuarda, güvenlik sistemlerinden mobilya ve mobilya yan sanayii ürünlerine, gıda, tarım ve ambalaj ürünlerinden tekstil malzemelerine birçok alanda faaliyet gösteren firmaların ürünleri sergilenmiştir.

Makine Tantım Grubu standında, fuar süresince ziyaretçilere üye veri tabanımızı içeren CD, katalog, USB ile Makine Sanayi Sektör Platformu üye bilgilerini içeren katalog dağıtılmış ve MTG’nin çalışmaları hakkında bilgi verilmiştir. Makine Tanıtım Grubu’nu temsilen fuara MTG Yönetim Kurulu Üyeleri Necmettin ÖZTÜRK, Tamer GÜVEN, Mehmet AĞRİKLİ ve Menderes AKAR ile Orta Anadolu İhracatçı Birlikleri Genel Sekreteri Özkan AYDIN katılmıştır.

Söz konusu fuarda Makine Tanıtım Grubu standı T.C. Ekonomi Bakan Yardımcısı Adnan YILDIRIM, İhracat Genel Müdürü Veysel PARLAK ve Türkmenistan Ticaret Bakan Vekili Taganow Palwan GYLYÇDURYEWIÇ tarafından ziyaret edilmiştir.

« Tüm yazılara dönün

KISACA MSSP

Makine sektöründe yer alan tüm örgütlenmeleri bir araya getirmeyi amaçlayan bir organizasyondur. Yol arkadaşları ile birlikte Türkiye’de ilk sektörel bir organizasyon olma yolunda ciddi atımlar atmış ve oldukça yol almıştır. Sektörün tüm unsurları ile birlikte yurtdışında temsil edilebilmesini sağlamak en önemli hedefidir. Sektörel dernek, Organize Sanayi Bölgesi, oda gibi kuruluşları makine sektörü ile ilgili tüm haber, etkinlik ve gelişmelerin duyurulduğu ve sektörel dernek ve firma bazında haberleşmelerin %100 güvenli bir ortamda sağlandığı İletişim Portalında bir araya getirmiştir.

MAKİNE VE AKSAMLARI İHRACATÇILARI BİRLİĞİ NEDİR?
Makine ve Aksamları İhracatçıları Birliği, Türkiye’de makine ihracatçılarının temsil edildiği tek İhracatçı Birliği’dir. 2002 yılında faaliyetlerine başlayan Makine ve Aksamları İhracatçıları Birliği, makine ihracatçılarını bir çatı altında toplamaktadır ve ihracatın artırılmasını sağlayacak her türlü faaliyeti koordine etmektedir. 9.000 makineihracatçısı Makine ve Aksamları İhracatçıları Birliği’nin üyesidir.

Detaylı Bilgi İçin : www.makinebirlik.com

KATEGORİLER

© 2024 Makine Sanayii Sektörü Platformu