WIN Eurasia Metal Working Surface Treatment Fuarı'na Yönelik Alım Heyeti Programı Gerçekleştirildi

T.C. Ekonomi Bakanlığı koordinasyonunda ve Genel Sekreterliğimiz  organizasyonunda 09-12 Şubat 2016 tarihleri arasında WIN Eurasia Metal Working Surface Treatment Fuarı  ile eşzamanlı bir Alım Heyeti Programı  gerçekleştirilmiştir.Söz konusu Alım Heyeti Programı’na Fas, Birleşik Arap Emirlikleri, İran ve Kamerun ve Ürdün’den 25 firmanın 29 adet temsilcisi katılmışlardır.

10 Şubat 2016 tarihinde Ramada Plaza İstanbul Hotel’de yabancı firma temsilcileri ile Türk firma temsilcilerinin birebir görüşme imkanı buldukları ikili iş görüşmeleri gerçekleştirilmiştir.

11 Şubat 2016 tarihinde yabancı konukların, Beylikdüzü TÜYAP Fuar Alanı’nda düzenlenen, WIN Eurasia Metal Working Surface Treatment Fuarı’nı ziyaret etmeleri, sergilenen ürünler hakkında bilgi almaları ve Türk firma yetkilileri ile görüşmeleri sağlanmıştır.

« Tüm yazılara dönün

KISACA MSSP

Makine sektöründe yer alan tüm örgütlenmeleri bir araya getirmeyi amaçlayan bir organizasyondur. Yol arkadaşları ile birlikte Türkiye’de ilk sektörel bir organizasyon olma yolunda ciddi atımlar atmış ve oldukça yol almıştır. Sektörün tüm unsurları ile birlikte yurtdışında temsil edilebilmesini sağlamak en önemli hedefidir. Sektörel dernek, Organize Sanayi Bölgesi, oda gibi kuruluşları makine sektörü ile ilgili tüm haber, etkinlik ve gelişmelerin duyurulduğu ve sektörel dernek ve firma bazında haberleşmelerin %100 güvenli bir ortamda sağlandığı İletişim Portalında bir araya getirmiştir.

MAKİNE VE AKSAMLARI İHRACATÇILARI BİRLİĞİ NEDİR?
Makine ve Aksamları İhracatçıları Birliği, Türkiye’de makine ihracatçılarının temsil edildiği tek İhracatçı Birliği’dir. 2002 yılında faaliyetlerine başlayan Makine ve Aksamları İhracatçıları Birliği, makine ihracatçılarını bir çatı altında toplamaktadır ve ihracatın artırılmasını sağlayacak her türlü faaliyeti koordine etmektedir. 9.000 makineihracatçısı Makine ve Aksamları İhracatçıları Birliği’nin üyesidir.

Detaylı Bilgi İçin : www.makinebirlik.com

KATEGORİLER

© 2024 Makine Sanayii Sektörü Platformu